O nas

     Rozpoczeliśmy działalność w 2008 roku. Jesteśmy dumni, że od lat możemy świadczyć wsparcie i pomoc techniczną dla mieszkańców Skarszew i okolic.

     Specjalizujemy się głównie w naprawach sprzętu komputerowego. Naprawiamy komputery, laptopy, zasilacze do laptopów, serwery, podzespoły komputerowe, monitory LCD.
     Nie naprawiamy monitorów kineskopowych, niskiej klasy zasilaczy ATX, ani drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych atramentowych - ze względu na zbyt wysokie koszty części i niewspółmierny nakład pracy w stosunku do wartości sprzętu tego typu.
     Ponadto świadczymy różnego rodzaju usługi informatyczne. Instalujemy i konfigurujemy systemy operacyjne, sterowniki i oprogramowanie. Usuwamy wirusy i inne złośliwe oprogramowanie oraz skutki jego działania, a także zabezpieczamy systemy operacyjne i sieci przed infekcjami i włamaniami. Składamy i modernizujemy zestawy komputerowe. Tworzymy i konfigurujemy sieci przewodowe i bezprzewodowe. Tworzymy kopie bezpieczeństwa, archiwizujemy i zabezpieczamy dane.
     Nasze usługi wykonujemy w lokalu firmy. Nie oferujemy usług wyjazdowych.


     Jednocześnie prowadzimy sklep komputerowy, w którym oferujemy po atrakcyjnych cenach komputery, części komputerowe, laptopy, monitory, drukarki, urządzenia peryferyjne, oprogramowanie, nośniki danych i materiały eksploatacyjne.
    Przyjmujemy nieodpłatnie do utylizacji uszkodzone oraz przestarzałe urządzenia komputerowe, a także inne drobne urządzenia elektroniczne. Nie stwarzamy sztucznych problemów, nie zadajemy zbędnych pytań, nie wymagamy kupienia u nas nowego odpowiednika utylizowanego sprzętu - po prostu go przyjmujemy i zapewniamy, że nie wyląduje na śmietniku, ale trafi do wyspecjalizowanej firmy, która w bezpieczny dla środowiska naturalnego sposób odzyska surowce wtórne.